Vstúpte do nášho sveta 

Kuchyne nobilia sú certifikované a získali všetky dostupné kvalitatívne, enviromentálne a zdravotné certifikáty na trhu a spĺňajú aj tie najprísnejšie normy výroby nábytku.  


Vlastnosti kuchýň - pánty, výsuvy a výklopy

SENSYS - Hettich

Inovatívne a kvalitné pánty 

Pánty od spoločnosti Hettich - SENSYS získali mnohé celosvetové ocenenia funkčnosti a dizajnu a preto sa stali neodmysliteľnou súčasťou kuchýň nobilia. Dokonalé olejové tlmenie, celokovové spracovanie a hlavne mimoriadne vydarený dizajn.


PROFI+ - Hettich
Exkluzívne zásuvky a výsuvy

Zásuvky a výsuvy od spoločnosti Hettich - PROFI+ sú špeciálnym produktom spolupráce a viacročného vývoja firiem Hettich a nobilia, ktoré získali od svojho uvedenia viaceré medzinárodné ocenenia za kvalitu, inováciu a funkčnosť.


AVENTOS - Blum

Profesionálne riešenia výklopov

Výklopy od spoločnosti BLUM - Aventos sú tým najlepším vo svojej kategórii. Preto  kuchyne nobilia majú vo svojej ponuke závesných skriniek široké spektrum týchto profesionálnych výklopných systémov Aventos (HF, HS, HK, HK-S)


"Verler raster" - dostupné výšky skriniek 

Keďže kuchyne nobilia sa začali a aj stále vyrábajú v nemeckej obci VERL, získalo pomenovanie logiky postupného zvyšovania zásuviek a skriniek "Verler raster".  
Pri plánovaní kuchýň nobilia sú teda k dispozícii 3 základné výšky spodných skriniek s úchytkami (standard, XL, MAXI) alebo bezúchytkové riešenie kuchýň s názvom LINE N (standard a XL), čo vám zaručuje variabilitu, 100% ergonómiu a hlavne využitie priestoru na maximum.  


Exkluzívne pracovné dosky - inovácia a dizajn

Pracovné dosky XTRA sú patentovaným produktom dlhoročného vývoja a inovácií v oblasti klasických pracovných dosiek s vlastnosťami kompozitných materiálov. XTRA dosky sú odolnejšie voči nárazu, vrchný laminát je hrubší a ich stredná funkčná vrstva zabezpečuje 100% vode odolnosť a možnosť zafrézovať drez alebo varnú dosku do roviny.  

Technický kameň - pracovné dosky 

Pracovné dosky z technického kameňanovinkou v kolekcii 2021 a prináša možnosť naplánovať si kuchyňu z materiálu, ktorý je 80% prírodný, vode odolný a hygienický. K dispozícii sú 2 hrúbky (12mm a 38mm) a tri základné dekory (Epic čierna, Epic biela a Epic raw) a taktiež možnosť zafrézovať si drez alebo varnú dosku do roviny (tak ako aj pri doskách XTRA)


Vnútorné vybavenie kuchyne

Každá kuchyňa môže vyzerať na prvý pohľad podobne, no to podstatné sa odohráva v jej vnútri. Kvalitné spracovanie, automatizovaná výroba, preverení dodávatelia materiálu a hlavne široká výbava sú hlavné faktory úspech kuchýň nobilia.  

Požiadavka dostatku úložného priestoru v kuchyni je jedna z najdôležitejších od vás - zákazníkov a naše kuchyne to spĺňajú na 100%. . Kuchyne nobilia disponujú širokým sortimentom skriniek, vnútorných výsuvov, košov, otočných karuselov ako aj rôznych pomocníkov, príborníkov a sorterov pre dokonalý poriadok.


Konfigurátor a kuchynský žurnál

Konfigurátor farieb je vynikajúci nástroj, ako si nájsť svoju vysnívanú farebnú kombináciu v kuchyni. Biela, čierna, drevodekor .. ?
My vám pomôžeme si vybrať správne. 

Pre ešte väčšiu inšpiráciu si môžete pozrieť / stiahnuť najnovší kuchynský žurnál nobilia kolekcia 2023 a nechajte sa stiahnuť do sveta kvalitných nemeckých kuchýň.

POZRIEŤ TU: 


TÜV Rheinland - GS

Certifikát kvality, ktorý potvrdzuje bezpečnostné a konfortné požiadavky nábytku. 

Zlaté M

Certifikát Zlaté M je najvyšší certifikát kvality a životnsoti a funkčnosti nábytku v Európe.

Made in Germany

Certifikát RAL-Made in Germany potvrdzuje prísne kritéria miesta výroby a kvality. 

Modrý anjel

Certifikát Blue Angel potvrdzuje ekologickú, zdravotnú nezávadnosť nábytku. 

Nobilia vyrába svoj nábytok podľa najprísnejšieho štandardu emisií formaldehydu TSCA Titel VI compliant / CARB 2, používa materiál, ktorý pochádza z trvalo udržateľných a obhospodarovaných lesov a kontrolovaných zdrojov PEFC