XTRA CERAMIC

Dokonalá pracovná doska pre vašu kuchyňu

Absolútne vode odolná

Keramická doska nenapučí a nezostávajú na nej žiadne škvrny. Keramika je materiál, ktorý je vyrobený tak, aby vydržal a aj po rokoch používania bude vyzerať ako nový. Pracovná doska Xtra Ceramic je úplne vodotesná.

Odolná voči škvrnám

Táto pracovná doska sa čistí prakticky sama. Pracovná doska Xtra Ceramic odpudzuje nečistoty a mimoriadne ľahko sa čistí. Jednoducho ju utriete vlhkou handričkou - nie je nič jednoduchšie!

Odolná voči škrabancom

Tento povrch je nielen krásny na pohľad, ale je určený aj pre intenzívnu prácu v kuchyni. Tieto pevné keramické pracovné dosky znesú aj tie najvyššie nároky. Sú obzvlášť odolné voči poškriabaniu a zachovajú si svoj exkluzívny vzhľad. 

Tepelne odolná

Pracovná doska Xtra Ceramic je navrhnutá do extrémnych podmienok v kuchyni. Xtra Ceramic znáša teplo oveľa lepšie ako iné povrchy. Nie je žiadne riziko, že následky malej nehody sa zmenia na trvalý suvenír. 

Skutočný keramický materiál

Pracovná doska Xtra Ceramic má našu inovatívnu, patentovanú sendvičovú štruktúru. Pracovná doska s hrúbkou 16 mm pozostáva zo 6 mm skutočného keramického materiálu spojeného s odľahčenou nosnou vrstvou z recyklovaného skla. Materiál je pevný a udržateľný. 

Nárazu odolné hrany

Dizajnové hrany nobilia nielen spravia vašu pracovnú dosku krajšou, ale ju tiež chránia pred poškriabaním a pred odlupovaním keramického materiálu pozdĺž hrán. Sú čerešničkou dizajnu a zabezpečujú jeho dlhotrvajúcu eleganciu.


Zapustená inštalácia

Zapustená inštalácia dodá vašej kuchyni elegantný, moderný vzhľad: rovnomerný a bez medzier. Takže čistenie a starostlivosť sa stanú takmer rovnako príjemné ako varenie. 

Elegantné farby. Perfektné kombinácie. 

 Pre pracovnú dosku Xtra Ceramic máte na výber z piatich rôznych dekorov. Všetky sa perfektne kombinujú s našou existujúcou škálou farieb pre čelá a korpusy.

TECHNICKÝ KAMEŇ

vzory technického kameňa