Online plánovanie kuchyne

Jednoducho - Rýchlo - Online


Dizajn kuchynského nábytku v zásade pozostáva z troch krokov. K nim ponúkame online bezplatnú pomoc. Nobilia online plánovač je skvelá a jednoduchá pomoc pri zostavovaní dizajnu, poskytujúca množstvo možností. Odporúčame prečítať a vyplniť kontrolný zoznam každému, kto sa chystá na zariaďovanie kuchyne. Dúfame že tento nástroj bude užitočný pre vaše plány. Ak natrafíte na akékoľvek ťažkosti, alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať na našej linke 0911 191 455 a náš operátor Vám ochotne pomôže a poradí.

Vami vytvorený plán kuchyne nám zašlite na mail info@nobiliakuchyne.sk, a my vám pošleme optimálnu cenovú ponuku bez alebo so spotrebičmi podľa vášho výberu.

Nájdete si voľné 2 hodiny? Prijmite našu pomoc na bezplatné naplánovanie vašej novej kuchyne.

Takisto ponúkame aj službu mobilného návrhára, ktorý vás navštívi v dohodnutom čase u vás doma. 

 


NOBILIA KUCHYNSKÝ KONFIGURÁTOR

Klasická biela, elegantná čierna, alebo odvážna červená? Ktorý štýl máte najradšej? S kuchynským plánovačom ste len niekoľko kliknutí od toho, aby ste svoju vysnívanú kuchyňu naplánovali presne podľa požiadaviek. Vyskúšajte!


NOBILIA ONLINE PLÁNOVAČ

S online plánovačom Nobilia môžete navrhnúť kuchyňu svojich snov bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho domova. Nazbierajte inšpiráciu z vopred navrhnutých izieb alebo začnite navrhovať vlastnú kuchyňu od základov. Úspešne ste to zvládli? Pošlite nám ho jediným kliknutím na email info@nobiliakuchyne.sk. Naši návrhári vám poradia ako ďalej.


CHECKLIST K PLÁNOVANIU KUCHYNE

Pred konzultáciou s našimi kolegami sa oplatí skontrolovať potrebné podklady. S pomocou nasledovného zoznamu odpovedzte na najčastejšie kladené otázky. V pokoji si zoznam prejdite s celou rodinou, a následne ho vyplňte. Dúfame že vám bude pri plánovaní nápomocný.

NOBILIA KUCHYNSKÝ KATALÓG

Stiahnite si náš katalóg 2021, predstavujúci našu najnovšiu ponuku. Zbierajte z neho nápady a inšpirácie pre svoju budúcu kuchyňu.


ZOZNAM DEKOROV DVIEROK A PRACOVNÝCH DOSIEK.

V tomto katalógu nájdete farby, materiály, úchyty a veľa iného.


ZOZNAM KUCHYNSKÝCH KOMPONENTOV

Chcete vidieť kompletnú ponuku komponentov? Tu nájdete všetko čo je u nás dostupné. Do pozornosti vám dávame naše plánovacie služby a bezplatný 3D návrh.

Neviete si dať rady s toľkými informáciami? Radi by ste požiadali o 3D návrh a cenovú ponuku?
  0911 191 455