AUTENTICKÝ DUB

Prirodzený vzhľad je trendom v interiérovom dizajne. Dobrý dôvod pridať k úspešnej Rive ďalší drevený dizajn: nový dub Bergamo. Jeho svetlosivá zložka, vertikálny gradient, jednoduchá kresba a autentický hmatový pocit ho robia nezameniteľným. Dizajnérsky tip: Dub Bergamo dokonale ladí s našimi novými prvkami v šedej a čadičovej farbe, ale dokonale ladí aj s novým ultramatným povrchom Easytouch v bielej farbe. 

RIVA 843

BERGAMO OAK REPRODUCTION BIELA JE VZRUŠUJÚCA

Je to trendy! Senso v prémiovej matnej farbe sa výrazne odlišuje od ostatných povrchov, pokiaľ ide o vzhľad a dojem. Špeciálna vrstva proti odtlačkom prstov na tejto lakovanej prednej ploche redukuje nepríjemné odtlačky prstov, čo pomáha znižovať námahu pri čistení. Zamatovo hrejivý povrch priam vyzýva užívateľov zažiť pocit príjemného  dotyku. 

SENSO 488
LACQUER, PREMIUM HONED WHITE SVIEŽA BIELA

Biele kuchyne patria medzi naše najobľúbenejšie klasiky. Dajú sa rôzne kombinovať a znovu a znovu prestavovať. Novinka: ultramatný Easytouch v čisto bielej farbe. Osvedčená povrchová úprava proti odtlačkom prstov umožňuje neuveriteľne jednoduchú starostlivosť, jednoduché čistenie a odolnosť voči množstvu rôznych látok.

EASYTOUCH 968

LACQUERED LAMINATE, WHITE ULTRAMATTTRENDOVÁ TMAVOŠEDÁ

Šedé nuansy naďalej vytvárajú náladu v interiérovom dizajne. Novinka s Easytouch: Taupe grey - teplá šedá so svetlosivou zložkou, jemná, ale má pôsobivý efekt. Taupe sivá ako neutrálna farba vytvára relaxačnú a upokojujúcu atmosféru a predstavuje moderný, veľmi elegantný vzhľad.

EASYTOUCH 970

LACQUERED LAMINATE, TAUPE GREY ULTRAMATT VÝRAZNÁ TEXTÚRA

Robustný, ale so skvelým vzhľadom: Taupe sivý čadič dopĺňa náš rad náterových materiálov StoneArt a je atraktívny vďaka svojej hĺbke, autentickej povrchovej štruktúre, ktorá pripomína skutočný kameň. StoneArt je obzvlášť odolný voči poškriabaniu a nárazom vďaka kvalitnému laminátu a celkovo vyniká pri každodennom používaní svojou silnou odolnosťou. Dekor taupe sivý čadič je dostupný aj ako pracovná doska Xtra a dokonale farebne ladí s novým Easytouch v sivej farbe.

STONEART 305

TAUPE GREY BASALT REPRODUCTION POKOJNÁ NÁLADA

Náš štýl chaty Cascada dostáva aktualizáciu so seversky inšpirovanou fjordskou modrou. Táto farba už minulý rok oslávila úspešný debut s Easytouch. Fjordská modrá je so svojím upokojujúcim účinkom bohatým novým prírastkom v segmente chatového štýlu. Výhoda pre plánovanie: kompletný farebný vzhľad a moderné kombinácie s čelami rámu a rovnými čelami sú teraz ľahko realizovateľné. Perfektný doplnok: Pilastre a korunky, ktoré sa harmonicky integrujú a vytvárajú štýlové akcenty.

CASCADA 778

LACQUERED LAMINATE, FJORD BLUE