Typy matných dvierok:

ARTIS
by nobilia

predné plochy potiahnuté 2mm polymérovým sklom na nosnom materiály MDF, ktoré je homogénne a bezpórové, čo uľahčuje údržbu. Samozrejmosťou je PP (polypropylénová) hrana po celom obvode lepená technológiou PUR.

INOX
by nobilia
Postformingové UV lakované dvierka s PET fóliou, s vodorovnou polymerovou hranou vo farbe čielka. Vnútorná strana dvierok je v bielej farbe.

STONEART
by nobilia
Dvierka obojstranne potiahnuté fóliou, celoobvodová polymerová hrana vo farbe čielka. Vnútorná strana dvierok je vo farbe čielka.

by nobilia
Matné lakované MDF dvierka. Vnútorná strana dvierok je vo farbe čielka.

by nobilia
Matné lakované MDF dvierka. Vnútorná strana dvierok je vo farbe čielka

by nobilia
Postformingové UV lakované dvierka s PET fóliou, super-matné, s vodorovnou polymerovou hranou vo farbe dvierok. Vnútorná strana dvierok je v bielej farbe.

by nobilia

Čielka s obojstranným melaminovým povrchom. celoobvodová polymerová hrana vo farbe čielka. Vnútorná strana dvierok je vo farbe čielka.

by nobilia
MDF doska s obojstranným melaminovým povrchom. celoobvodová polymerová hrana vo farbe čielka. Vnútorná strana dvierok je vo farbe čielka.

by nobilia
Základom čielok je MDF doska. Obe strany sú potiahnuté melaminovou živicou, dookola potiahnuté laserovou hranou vo farbe čielok. Vnútorná strana dvierok je vo farbe čielka.

by nobilia
Základom čielok je MDF doska. Obe strany sú potiahnuté melaminovou živicou, dookola potiahnuté matnou stupňovitou hranou vo farbe čielok Vnútorná strana dvierok je v bielej farbe.